O nas

Wieczór panieński w Krakowie z Ananday!

Nasza firma została stworzona z myślą o kobietach, które mają przed sobą jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu – ślub. A przed ślubem obowiązkowy jest wieczór panieński. Z racji tego, że zazwyczaj przeżywamy tą noc jednorazowo uważamy, że musi być super! Stawiamy na szampańską zabawę, różnorodność atrakcji i niezapomniane wspomnienia.

Impreza na barce

Impreza na barce

Marzy Ci się szalony wieczór panieński z widokiem na piękny Kraków? Z myślą o Tobie oferujemy atrakcję w postaci zabawy na barce. Zapewniamy profesjonalne stroje piratek, sesję zdjęciową oraz nagranie pamiątkowego filmu. Na życzenie klientek możemy zorganizować dodatkowe atrakcje, np. degustacja drinków.

Body painting na wieczorze panieńskim

A może skusisz się na szalony body painting na wieczorze panieńskim? Nasza stylistka zadba, aby każda dziewczyna miała piękny tatuaż FLUO. Tą noc spędzimy w klubie ze światłem UV, więc każda z Was będzie pięknie świecić, a my zadbamy o pamiątkowe zdjęcia i film.

A może by tak zostać króliczkiem playboya?

Wieczór panieński w stylu króliczków playboya z pewnością będzie wyjątkowy! Zapewniamy seksowne stroje oraz gadżety, naukę zmysłowego tańca oraz sesję zdjęciową. Poczuj się wyjątkowo sexi i daj się ponieść chwili.

Wieczór panieński w stylu Bollywood

Przyszła Panna Młoda w dzień wieczoru panieńskiego może stać się bollywoodzką księżniczką z prawdziwego zdarzenia! Zajmiemy się zarówno strojem, jak i makijażem i dodatkami. Wszystkie dziewczyny na wieczorze panieńskim również będą wystylizowane. Zapewniamy pokaz profesjonalnego tańca, naukę pieknego, radosnego tańca, bollywoodzkie zdjęcia i film.

I wiele innych atrakcji…

Mamy głowy pełne pomysłów i jesteśmy gotowi na każdą przygodę, dopasowujemy atrakcje do życzeń naszych klientek. Gwarantujemy najwspanialszy wieczór panieński w Krakowie, pełen szalonej zabawy, niezapomnianych wspólnych chwil.