MAGIA SPOJRZENIA PANNY MŁODEJ

Wyjątkowy makijaż na wyjątkowy Wieczór Panieński dla Panny Młodej.

To świetna okazja by zaszaleć w niecodzienny sposób, dlatego świetnym pomysłem będzie artystyczny makijaż oczu dodający niezwykłości i czaru Panie Młodej. Może być w klimacie orientalnym, barokowym, nowoczesnym, seksownym, szalonym, kwiatowym – wszystko tej nocy jest możliwe!

  • W tajemnicy przeprowadzimy wcześniejszą konsultację z koleżankami p. Młodej i ustalimy wzór, który wykona profesjonalna makijażystka.

W takim makijażu Panna Młoda poczuje się wyjątkowo, oczarujemy i zaczarujemy jej nastrój, przeniesiemy w magiczny świat i sprawimy że będzie cudownie bawić się całą noc.

  • By wieczór panieński był uroczysty i rozpoczął się imprezowo proponujemy na cześć Panny Młodej wznieść toast za Jej szczęście i oficjalnie rozpoczniemy tę szaloną przygodę.
  • Dla wszystkich koleżanek wykonamy również drobny kolorowy makijaż w tym samym klimacie.
  • Na pamiątkę nagramy film ze wspólnej zabawy oraz życzenia od Was dla Młodej a także przeprowadzimy stylizowaną zabawną sesję zdjęciową z różnymi śmiesznymi gadżetami ( kapelusze, opaski, okulary, muszki, krawaty, maski, balony itp.;)
  • Zabawę możemy zorganizować i poprowadzić w waszym  domu na prywatce lub na Kazimierzu w klubie zarezerwowanym przez nas.
  • Ponad to uroczyście wręczymy przygotowany dla Młodej piękny Dyplom gdzie podpiszecie się na pamiątkę.

Tak szalona zabawa będzie cudowną niespodzianką i pozostawi wyjątkowe wspomnienia!

🙂

W celu rezerwacji terminu i ustalenia szczegółów prosimy o wcześniejszy kontakt tel. lub mailowy
tel. +48 608 346 345
e-mail: biuro@ananday.pl
CENTRUM ANANDAY Kraków
Serdecznie polecamy i zapraszamy do świetnej zabawy z nami.