PARYSKI SZYK MOULIN ROUGE – FILMOWE SHOW !

Magiczny i zmysłowy wieczór w klimacie słynnego francuskiego kabaretu Moulin Rouge.

Pióra, gorsety. kapelusze, rękawiczki, kabaretki, cygaretki i … taniec pełen seksapilu z , krzesłami to gwarantowana świetna zabawa gdzie króluje elegancja, kokieteria i rządzą kobiety!

W rytm tych zmysłowych dźwięków popłynie w Was „gorąca krew”, znajdziecie się w magicznym filmowym świecie Kabaretu Moulin Rouge i Chicago !

Kabaretowo – musicalowy klimat przeniesie Was w taneczny świat: „Welcome to burlesque” kobiecy, dynamiczny i kokieteryjny taniec rozkręci rozbawi Pannę Młodą i jej Przyjaciółki na maxa! Panna Młoda wraz ze swoją „grupą” zatańczycie najbardziej zmysłowy i nasycony kobiecym seksapilem taniec świata!

Finałowo Wasza Grupa świetnie prezentujących się Tancerek zatańczy energetyczne Show, które zostanie nagrane na pamiątkę tej szalonej imprezy! W błyszczącej pełnej Glamour stylizacji Panna Młoda wraz z paniami będziecie również pozować do pamiątkowej wspólnej sesji zdjęciowej by wspomnieniom nie było końca;)

By upamiętnić tę Paryską Noc Panna Młoda otrzyma również Elegancki Dyplom specjalnie jej dedykowany na cześć jej uwielbienia !

 

Niezapomniana Noc w Blasku Diamentów i Kolorowych Piór!

Moc Atrakcji i Tanecznego Szaleństwa do białego rana!

Czas trwania wieczoru z nami to 1,5 godz.

W celu rezerwacji terminu i ustalenia szczegółów prosimy o wcześniejszy kontakt tel. lub mailowy.
tel. +48 608 346 345
e-mail: biuro@ananday.pl
CENTRUM ANANDAY
Kraków, Kazimierz, Pl. Wolnica 10
Serdecznie polecamy i zapraszamy do świetnej zabawy z nami ?