Kolorowy Wieczór w Baśniowym Świecie BOLLYWOOD

To wieczór pełen magii świata Bollywood – barwnych strojów, świecącej biżuterii, zapachu kadzideł oraz pełen radości i szczęścia. Niezwykle energiczne, pełne radości i pozytywnej energii muzyka i taniec przeniosą Was do baśniowego świata – BOLLYWOOD !!
Zapraszamy do metamorfozy Panny Młodej wykonanej przez nas: począwszy od orientalnego makijażu oczu, naklejenie biżuterii ozdobnej – bindi na twarz, oraz henny-naklejanej na dłonie, kończąc metamorfozę przepięknym kostiumem i biżuterią, by Panna Młoda poczuła się tego wieczoru „Indyjską Księżniczką.
Pozostałe uczestniczki również przebierają się, dopinają bindi (które dostaną od nas w prezencie), wszyscy oglądają profesjonalny pokaz tańca Bollywood w wykonaniu tancerki ubranej w oryginalny strój i biżuterię
Rozpoczynamy wspólną naukę prostego układu choreograficznego a potem świetnie bawimy się tańcząc w rytmach radosnej muzyki Orientu
Bajeczną zabawę uwieńczymy wręczeniem Pamiątkowego Dyplomu dla Panny Młodej- w stylu INDYJSKIM, opatrzonym wesołą rymowanką oraz podpisanym przez wszystkich Gości wieczoru.
Oczywiście zrobimy pamiątkowe zdjęcia w stylizacji Panny Młodej wraz z przyjaciółkami.
Pani Młoda na dalszą część wieczoru może pozostać w makijażu z bindi oraz w hennie – w prezencie od nas.
Proponujemy przyniesienie rekwizytów ze świata Bollywood, by zabawa była jeszcze większa: ozdobny strój, szeroki kolorowe spódnice, bluzki z koralikami i cekinami, ozdoby na głowę: kwiaty, biżuterię, bransolety na ręce i nogi, kolorowy makijaż, itp.;)

Wieczór Panieński Kraków