Wieczór Panieński w KRAINIE ORIENTU

Arabska dusza drzemie w każdej z nas! Rozbudzimy ją w ten wyjątkowy wieczór w przyszłej Pannie Młodej! Niezapomniane wrażenia i wspaniała zabawa przy dźwiękach orientalnej muzyki!
W programie mnóstwo atrakcji!!!
Odwiedzimy BAZAR ALLADYNA – brzęczące chusty z monetkami, pachnące kadzidła i olejki, barwne tkaniny, świece, orientalna biżuteria, odurzające perfumy i mocny makijaż przeniosą Pannę Młodą i jej przyjaciółki w magiczny świat baśni tysiąca i jednej nocy.
1.Wyprawimy UCZTĘ KOBIECOŚCI – rozkołysane biodra, hipnotyzujące spojrzenia, falujące brzuchy, subtelne ruchy rąk, czyli niezwykły taniec Orientu, którym kusimy, czarujemy, zachwycamy i przede wszystkim dobrze się bawimy!
2.Zdradzimy TAJEMNICE SZEHEREZADY – niepowtarzalne animacje i zabawy z orientalnymi rekwizytami, konkursy z nagrodami, niespodzianka dla przyszłej Panny Młodej, czyli mnóstwo okazji do śmiechu i żartów.
3.Przeżyjemy BAŚŃ TYSIĄCIA I JEDNEJ NOCY – przy blasku świec podążymy szlakiem orientalnych klimatów. Damy się ponieść muzyce, fantazji, uwolnimy wyobraźnię.
4.Utworzymy roześmiany ARABSKI KOROWÓD i razem tego zwariowanego WIECZORU podbijemy niejeden parkiet!
EGZOTYCZNA KRAINA BAŚNI TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY CZEKA NA SWĄ KSIĘŻNICZKĘ I JEJ ORIENTALNY KOROWÓD! NIECH WAS OGARNIE MAGIA KLIMATYCZNEGO ORIENTU!!!
Czas trwania wieczoru z nami to 1,5 godz.
W celu rezerwacji terminu i ustalenia szczegółów prosimy o wcześniejszy kontakt tel. lub mailowy.
tel. +48 608 346 345
e-mail: biuro@ananday.pl
CENTRUM ANANDAY
Kraków, Kazimierz, Pl. Wolnica 10
Serdecznie polecamy i zapraszamy do świetnej zabawy z nami ?