Tajemniczy Tancerz zawiruje z MŁODĄ na parkiecie

Świetnym pomysłem na tę szaloną noc dla przyszłej Panny Młodej jest On – dla niej  pojawi się na parkiecie, podkręci atmosferę, doda szalonego tanecznego akcentu i rozkręci imprezę na maxa !

  • Panna Młoda nie znając niespodzianki jaka na nią czeka będzie na pewno podekscytowana i zachwycona.
  • Z zasłoniętymi oczami będzie czekać co się wydarzy i wtedy pojawi się Tajemniczy Gość tańczący wokół niej,  a po chwili zobaczy przystojnego sexi mężczyznę, który zatańczy dla Niej i z Nią.
  • Na wszystkie dziewczyny czeka świetna roztańczona impreza, wspólnie z naszym tancerzem nauczycie się szalonej choreografii, którą możecie tańczyć na każdej wspólnej imprezie !
  • Dla całej grupy przygotujemy ozdobne kotyliony, które będą was wyróżniać tego wieczoru – i pozostaną na pamiątkę.
  • Waszą wspaniałą zabawę uwiecznimy na pozowanych wspólnych zdjęciach i filmikach by ten wyjątkowy wieczór panieński pozostał niezapomniany.
  • Na pamiątkę przygotujemy i uroczyście wręczymy Pannie Młodej elegancki Dyplom  z podpisami i życzeniami wszystkich przyjaciółek.

Tak zabawowo i niezwykle rozpoczęty wieczór będzie trwał aż do rana a wspólna zabawa  pozostanie na zawsze w pamięci Panny Młodej.

Polecamy również połączyć taniec z inną atrakcją z naszej oferty np. artystycznym makijażem oczu dla Panny Młodej lub magicznym fluo body paintingiem.

🙂

Zachęcamy gorąco do kontaktu z nami i omówienia szczegółów zabawy na tej wyjątkowej imprezie panieńskiej.

tel.  + 48 608 346 345
e-mail: biuro@ananday.pl
Centrum Ananday Kraków
Serdecznie zapraszamy do świetnej zabawy z nami.