Wieczór Panieński BURLESKA SHOW

Tak będziecie się bawić

I. Rozpoczęcie zabawy od NIESPODZIANKI dla Panny Młodej z zawiązanymi oczami wprowadzenie na salę Panny Młode, dla której mamy przygotowany STRÓJ do BURLESKI, SEXI GORSET I SHORTY ORAZ BIŻUTERIĘ i OZDOBNE PIÓRA WE WŁOSY , SZAL BOA, wszystkie dziewczyny przygotowują Ją do tego wieczoru by JEJ występ był olśniewający.

Po wspólnej stylizacji Panny Młodej pozostałe uczestniczki również przebierają się w stroje w klimacie: KABARETKI, GORSETY, SHORTY, MOCNY MAKIJAŻ i rozpoczynamy naukę w formie zabawy prostego układu z wykorzystaniem w tańcu KRZESEŁ.

III. SZALONĄ wspólną Zabawę wzbogacamy SZALAMI BOA, RĘKAWICZKAMI I KAPELUSZAMI !

IV. Na zakończenie wieczoru wręczamy Pamiątkowy Dyplom dla Panny Młodej, opatrzonym wesołą rymowanką oraz podpisanym przez wszystkich Gości wieczoru.

V. Kącik Fotograficzny – na zakończenie robimy pamiątkowe zdjęcia w stylizacji wszystkim, a szczególnie Panny Młodej w Piórach ze swoimi przyjaciółkami

Proponujemy przyniesienie rekwizytów w stylu BURLESKI, by zabawa była jeszcze większa: ozdobny strój, ozdoby na głowę: pióra, kwiaty, gorsety, biżuterię, kolorowy makijaż, sztuczne rzęsy, kabaretki, buty na obcasach, itp.;)

Czas trwania wieczoru z nami to 1,5 godz.

Zapraszamy do Świetnej Zabawy podczas wyjątkowego wieczoru panieńskiego!

Zarezerwuj termin
Zadzwoń: tel. 608 346 345
Napisz: biuro@ananday.pl
Kraków