Wieczór Panieński BURLESKA SHOW

Uwodzicielski klimat burleski zawładnie waszą wyobraźnią i ciałem sprawiając że ta zabawa będzie niezapomniana! Tak będziecie się bawić.

  • Rozpoczniemy od NIESPODZIANKI dla Panny Młodej z maską na oczach wprowadzimy ją na salę, ubierzemy w przygotowany sexi strój w stylu burleski: kabaretki, gorset i błyszczące szorty oraz przyozdobimy piórami i biżuterią, wszystkim dziewczynom również rozdamy szale boa, ozdobne opaski, by wasza grupa pięknie prezentowała się na parkiecie a wasza Panna Młoda wyglądała olśniewająco!
  • Wzniesiemy uroczysty toast za szczęście P. Młodej i rozpoczniemy naukę prostego układu z wykorzystaniem w tańcu krzeseł by wasze show było pełne czaru i seksapilu.
  • Po wspaniałym występie Burlesque Show, który wspólnie zaprezentujecie – a my go uwiecznimy nagrywając was, wręczamy pamiątkowy Dyplom dla Panny Młodej opatrzony wesołą dedykacją oraz  waszymi podpisami.
  • Sesja zdjęciowa – na zakończenie wykonamy pamiątkowe zdjęcia w waszych przepięknych stylizacjach, a szczególnie Sexi Pannie Młodej w Piórach, tajemniczej masce i z cygaretką oraz w waszym towarzystwie – będzie również świetną zabawą i super pamiątką!

🙂

Zachęcamy gorąco do kontaktu z nami i omówienia szczegółów tej niezwykłej imprezy.

W celu rezerwacji terminu i ustalenia szczegółów prosimy o wcześniejszy kontakt tel. lub mailowy.
Zadzwoń: tel. 608 346 345
Napisz: biuro@ananday.pl
Kraków

Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas wyjątkowego wieczoru panieńskiego.