ROZBRYKANE PIN-UP GIRLS

Pin-up Girls RZĄDZĄ! Ten styl znakomicie pasuje na imprezę, a zwłaszcza wieczór panieńskiPin-up Girl jest: zadziorna, zalotna, seksowna, wesoła i szalona więc dokładnie taka jak wasza Panna Młoda!

  • Charakterystyczne zalotne oko podkreślone czarną kreską, usta w kolorze soczystej czerwieni, fryzura finezyjnie upięta i przewiązana bandanką, grochy na sukience -I wyglądacie Bosko!
  • Przyszłą Pannę Młodą ubieramy i malujemy właśnie tak sexi i kobieco, podkreślając kobiece kształty, błysk w oku i piękne usta – to idealna Pin-up Girl. Kropką nad i są oczywiście szpilki.
  • Po wspólnej metamorfozie rozpoczynamy imprezę na całego, tańcząc choreografię czarowną i z dodatkiem pieprzyka również na krzesłach:). Lekcję tańca prowadzi profesjonalna tancerka więc będziecie panie pod opieką ekspertki.
  • Na zakończenie uwiecznimy wasz szalony wieczór na pozowanej sesji zdjęciowej oraz nagranego filmu z waszego wspólnego Występu „Crazy Pin-Up Girls”.
  • Na pamiątkę Panna Młoda otrzyma uroczyście wręczony Dyplom, gdzie wszystkie panie możecie złożyć podpisy i życzenia.

Styl Pin-up Girl jest bardzo wesoły i sexowny dlatego idealnie wpasowuje się w tak wyjątkowy klimat wieczoru panieńskiego. Z pewnością doda zawadiackiego szyku tej Imprezie.

Szaleństwo w stylu Pin-up Girl – Pin-up Girls RZĄDZĄ!

            🙂

W celu rezerwacji terminu i ustalenia szczegółów prosimy o wcześniejszy kontakt tel. lub mailowy.
tel. +48 608 346 345
e-mail: biuro@ananday.pl
CENTRUM ANANDAY Kraków
Serdecznie polecamy i zapraszamy do świetnej zabawy z nami.