EGZOTYCZNE HAWAJE ZAPRASZAJĄ

Wieczór panieński w rytmach tańca Hula pełnych słońca i radości, przepełniony pozytywną energią porwie wszystkie nogi i ręce do wspólnego tańca. Za sprawą magicznych rytmów poczujecie się jak na hawajskich wakacjach !

  • Hawajski raj poczujecie również dzięki kolorowym stylizacjom kwiatowym.
  • Na początek imprezy NIESPODZIANKA – stylizujemy Pannę Młodą w przygotowany piękny hawajski strój by poczuła się nieziemsko. Zdobimy jej włosy wiankiem z żywych kwiatów, zakładamy girlandy i bransolety kwiatowe, piękny strój, zdobimy skórę egzotycznym złotym tatuażem  i witamy uroczystym toastem oraz oklaskami.
  • Wszystkim wam wpinamy we włosy kwiaty oraz zdobimy girlandami szyje i ręce.
  • Po hucznym powitaniu Młodej rozpoczynamy zabawę, uczymy uroczego tańca Hula pod okiem profesjonalnej tancerki, przy jej pomocy z łatwością poznajecie cały układ choreograficzny i będziecie tańczyć go wspólnie całą noc.
  • By ten wyjątkowy wieczór został w pamięci wręczamy Pannie Młodej pamiątkowy Dyplom w ozdobnej ramie z dedykacją i podpisami wszystkich przyjaciółek.
  • W trakcie imprezy uwiecznimy waszą hawajską zabawę na zdjęciach oraz nagramy wasz wspólny Rajski Taniec Hula!

Taniec Hula to czysta radość życia!

Polecamy również połączyć taniec i inną atrakcją z naszej oferty np. stylizowanym w klimacie hawajskim artystycznym makijażem.

🙂

Zachęcamy gorąco do kontaktu z nami i omówienia szczegółów zabawy na tej wyjątkowej imprezie panieńskiej:
tel. + 48 608 346 345
e-mail: biuro@ananday.pl

Centrum Ananday Kraków

Zapraszamy do szalonej zabawy z nami !