Wieczór Panieński w stylu HAWAJSKIE HULA

W rytmach tańca Hula pełnym słońca i radości.

To taniec przepełniony pozytywną energią, idealny do świetnej zabawy z przyjaciółkami. Tańcząc Hula nogi unoszą nas nad ziemię, ręce opowiadają historię a biodra budzą naszą kobiecą energię, za której sprawą czujemy się jak w Hawajskim Raju;).

Taniec Hula to czysta radość życia!
Poczujemy ją również dzięki pięknym egzotycznym kwiatom wpiętym we włosy i zdobiącym nasze stroje.

Na rozpoczęcie wieczoru NIESPODZIANKA – ubieramy Pannę Młodą w przygotowany piękny Hawajski strój by poczuła się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Zdobimy jej włosy wiankiem z żywych kwiatów, zakładamy girlandy, bransolety kwiatowe, piękny strój, zdobimy skórę egzotycznym tatuażem (zmywalnym) i wprowadzamy na salę gdzie wszyscy witają ją oklaskami.

Wszystkim paniom rozdajemy również girlandy, bransolety, kwiaty we włosy oraz wzorzyste tatuaże. Impreza rozpoczęta więc uczymy wszystkich tańczyć uroczego tańca Hula pod okiem profesjonalnej tancerki. Przy jej pomocy z łatwością poznajecie cały układ choreograficzny i możecie tańczyć go wspólnie, nawet wystąpić jako atrakcja podczas przyjęcia weselnego;).

Dzięki niezwykłemu urokowi tego tańca wieczór panieński jest pełny słonecznej radości i egzotyki.

By ten wieczór został w pamięci, uroczyście wręczamy Pannie Młodej specjalnie dla niej wykonany Dyplom w ozdobnej ramie z zabawnym wierszykiem i z podpisami wszystkich przyjaciół.

W trakcie zabawy można robić zdjęcia oraz nagrania bezpłatnie. Czas trwania imprezy to 1,5 godz. koszt uzależniony jest od ilości osób. W celu rezerwacji terminu i ustalenia szczegółów prosimy o wcześniejszy kontakt.

Wcześniejszą rezerwację prosimy zgłaszać na adres:
e-mail lub tel.: biuro@ananday.pl/
tel. 608 346 345
Kraków

Gorąco polecamy i zapraszamy do wspólnej zabawy