Szałowa Noc w Rytmach Gorącej SAMBY

Impreza z Sambą to energetyczny taniec pełen ekspresji i temperamentu oraz szaleństw na parkiecie–to rozkręci was na maxa! Wspólny  taniec i zabawa w kolorowych piórach boa sprawią, że wieczór ten będzie wyjątkowy.

  • Impreza rozpocznie się od NIESPODZIANKI dla Panny Młodej, z zamkniętymi oczami w masce przyprowadzicie ją na miejsce imprezy, gdzie mamy przygotowaną stylizację: strój do Samby z kolorowymi piórami, cekinami, kabaretki, oraz inne dodatki na głowę i ręce.
  • Wszystkie uczestniczki również ozdobimy piórami, rozdamy szale boa i kotyliony z piórek – które zostają dla was jako wspólny akcent na całą noc.
  • Rozpoczniemy imprezę uroczystym toastem za szczęście Młodej oraz nauką prostego układu w stylu Samby i szaloną wspólną zabawę!
  • Wspaniały pokaz Samba Show, który wspólnie zaprezentujecie uwiecznimy nagrywając dla was pamiątkowe filmiki.
  • Wręczymy Dyplom dla Gorącej Tancerki Samby opatrzony wesołą rymowanką oraz podpisanym wszystkich dziewczyn, który będzie przypominał Młodej wspólne szaleństwa na jej wieczorze panieńskim.
  • Sesja Fotograficzna – na zakończenie pozowane dowcipne zdjęcia Szałowej Młodej w piórach w towarzystwie swoich przyjaciółek!

Polecamy również połączyć taniec z inną atrakcją z naszej oferty np. wcześniejsze porwanie Panny Młodej przez motocyklistę na przejażdżkę motorem.

🙂

Zachęcamy gorąco do kontaktu z nami i omówienia szczegółów zabawy na tej wyjątkowej imprezie

Wcześniejszą rezerwację prosimy zgłaszać pisząc lub dzwoniąc:
e-mail: biuro@ananday.pl
tel. +48 608 346 345
Centrum Ananday Kraków

Wieczór Panieński Kraków