Wieczór Panieński w rytmach gorącej SAMBY !

Karnawał w Rio to szalony wieczór gorącej Samby, dużej ilości kolorowych pióropuszy

i skąpych strojów oraz szalonej muzyki.

Wspólna nauka tego tańca, a także świetna zabawa sprawi, że wieczór ten zapamiętany będzie na zawsze!
Karnawał w Rio to szalony wieczór gorącej Samby, dużej ilości kolorowych pióropuszy i skąpych strojów oraz szalonej muzyki. Wspólna nauka tego tańca, a także świetna zabawa sprawi, że wieczór ten zapamiętany będzie na zawsze!

Proponowany scenariusz wieczoru:

Rozpoczęcie zabawy od NIESPODZIANKI dla Panny Młodej z zawiązanymi oczami wprowadzenie na salę Panny Młode, dla której mamy przygotowany bardzo efektowny w piórach, koralikach i świecidełkach STRÓJ do Samby,

BIŻUTERIĘ i OZDOBNY MAKIJAŻ , wszystkie dziewczyny przygotowują Ją do tego wieczoru by zachwyciła się po zdjęciu opaski z oczu Po wspólnej stylizacji Panny Młodej pozostałe uczestniczki również przebierają się w stroje „sambowe” i rozpoczynamy naukę w formie zabawy prostego układu w stylu Samby oraz SZALONĄ wspólną Zabawę by poczuć SMAK I KLIMAT GORĄCEGO KARNAWAŁU W RIO !

Świetną zabawę uwieńczymy wręczeniem Pamiątkowego Dyplomu dla Panny Młodej- w stylu Gorącej Samby, opatrzonym wesołą rymowanką oraz podpisanym przez wszystkich Gości wieczoru

Kącik Fotograficzny – na zakończenie robimy pamiątkowe zdjęcia w stylizacji wszystkim, a szczególnie Panny Młodej w Piórach ze swoimi przyjaciółkami Pani Młoda na dalszą część wieczoru może pozostać w makijażu oraz z piórami we włosach – w prezencie od nas Proponujemy przyniesienie rekwizytów w stylu Samby, by zabawa była jeszcze większa: ozdobny strój , szale boa-pióropusze, ozdoby na głowę: pióra, kwiaty, gorsety, biżuterię, kolorowy makijaż, sztuczne rzęsy, kabaretki, buty na obcasach, itp.;)

W trakcie zabawy można robić zdjęcia oraz nagrania .Czas trwania imprezy to 1,5 godz. koszt uzależniony jest od ilości osób. W celu rezerwacji terminu i ustalenia szczegółów prosimy o wcześniejszy kontakt.

Wcześniejszą rezerwację prosimy zgłaszać na adres:
e-mail biuro@ananday.pl lub tel 608 346345

Wieczór Panieński Kraków