Klimatyczna Piracka Impreza na Barce

Szalona zabawa na Barce na Kazimierzu z oszałamiającym widokiem na Wawel – świetne miejsce na super Wieczór Panieński !

Piękne i Seksowne Piratki rozszaleją się na parkiecie i dadzą niesamowity czad – a to będzie dla waszej Panny Młodej extra niespodzianką  i niezapomniana impreza !

W całkowitej tajemnicy wprowadzimy Młodą z zawiązanymi oczami na pokład. Wystylizujemy Ją na piękną Piratkę w profesjonalny strój piracki oraz wszystkim rozdamy extra czerwone kapelusze pirackie i inne gadżety marynistyczne.

I czas rozpocząć tę Piracką Imprezę – nauczymy Was łatwej oszałamiającej choreografii, którą razem będziecie mogły tańczyć całą nocy a nawet wystąpić wspólnie na przyjęciu Weselnym 🙂

Po kilku próbach nagramy film ze wspólnej zabawy „Szalonych Piratek” na pokładzie oraz przeprowadzimy pozowaną sesję zdjęciową na klimatycznej barce i z bajecznym widokiem Krakowa w tle – to będą super pamiątki !

Przygotujemy również i wręczymy dedykowany Pannie Młodej Dyplom z jej niezwykłego pirackiego wieczoru panieńskiego z waszymi podpisami i życzeniami.

To będzie niezapomniany piracki Wieczór Panieński dla waszej  Przyjaciółki!

Na Barce możemy zorganizować dla Panny Młodej również inne atrakcje opisane na naszej stronie oraz degustację drinków przy barkowym barze .

Zachęcamy gorąco do kontaktu z nami i omówienia szczegółów zabawy na tej wyjątkowej imprezie.

W celu rezerwacji terminu i ustalenia szczegółów prosimy o wcześniejszy kontakt tel. lub mailowy.
tel. +48 608 346 345
e-mail: biuro@ananday.pl
CENTRUM ANANDAY Kraków