Zaczarowana Panna Młoda

Fantastyczna niespodzianka na jej wieczór panieński – oczarowana i wciągnięta w tajemniczy świat czarów i magii Młoda poczuje się jak Alicja w Krainie Czarów!

  • Przystojny Czarodziej przeniesie ją swymi sztuczkami w magiczny świat pełen zabawy i zachwytu.
  • Będzie obdarowywał  kwiatami zmieniającymi się w maskotki, a maskotki w chusteczki czy inne niespodziewane rzeczy wyskakujące z jego Magicznego Kapelusza oraz wiele innych zaskakujących sztuczek, które z pewnością zachwycą i rozbawią naszą Pannę Młodą.
  • Niespodzianka musi być przygotowana w tajemnicy więc wcześniej zasłonimy oczy Młodej i poprowadzimy na miejsce imprezy, po czym pojawi się tajemniczy Magik i zaczaruje świat.
  • Na koniec tej niesamowitej przygody wzniesiemy  wspólnie Toast na cześć Panny Młodej oraz wręczymy pamiątkowy Dyplom z podpisem naszego Czarodzieja oraz wszystkich bawiących się przyjaciółek.
  • Uwiecznimy również całą niesamowitą atrakcję nagrywając filmiki i robiąc pamiątkowe wspólne zdjęcia z  magicznego wieczoru panieńskiego.

W  tak rozbawionej atmosferze zapraszamy do dalszej szalonej zabawy z nami, gdyż można połączyć tę atrakcję z inną z naszych propozycji.

🙂

W celu rezerwacji terminu i ustalenia szczegółów prosimy o wcześniejszy kontakt tel. lub mailowy.
tel. +48 608 346 345
e-mail: biuro@ananday.pl
CENTRUM ANANDAY Kraków
Serdecznie polecamy i zapraszamy do świetnej zabawy z nami.