Zaczarowany Wieczór Panieński

fantastyczna niespodzianka dla panny Młodej, która będzie wciągnięta w tajemniczy świat czarów i magii. Nasz przystojny Czarodziej przeniesie ją swymi zaklęciami w cudowny nierzeczywisty wymiar pełen zabawy i zachwytu;).

Będzie obdarowywał  kwiatami zmieniającymi się w maskotki, a maskotki w chusteczki czy inne niespodziewane rzeczy wyskakujące z Magicznego Kapelusza czy z innych zaskakujących miejsc     oraz wiele innych niezwykłych czarodziejskich sztuczek, które z pewnością zachwycą i rozbawią naszą Pannę Młodą.

Niespodzianka musi być przygotowana w tajemnicy więc wcześniej zasłonimy oczy Młodej i poprowadzimy na miejsce imprezy po czym pojawi się owiany tajemniczością Magik i będzie ją oczarowywał !;)

Na koniec tej przygody wzniesiemy  wspólnie Toast na cześć Panny Młodej oraz wręczymy pamiątkowy dedykowany Dyplom z podpisem naszego Czarodzieja oraz wszystkich bawiących się przyjaciółek.

Uwiecznimy również całą niesamowitą atrakcje nagrywając filmiki i robiąc pamiątkowe wspólne zdjęcia z  szalonego wieczoru panieńskiego!

W tak zabawowym i magicznym nastroju zapraszamy do dalszej szalonej zabawy z nami, gdyż można połączyć tę atrakcję z inną z naszych propozycji – gwarantujemy świetną zabawę !

W celu rezerwacji terminu i ustalenia szczegółów prosimy o wcześniejszy kontakt tel. lub mailowy.
tel. +48 608 346 345
e-mail: biuro@ananday.pl
CENTRUM ANANDAY Kraków
Serdecznie polecamy i zapraszamy do świetnej zabawy z nami 🙂