Magia i Fantazja – Kraina Czarów Body paintingu!

Zaczaruj swoim pomysłem Pannę Młodą i zamów na jej wieczór panieński artystyczny, magiczny makijaż. Przenieś Ją w Krainę Czarodziejskiego FLUO makijażu na ciele – Body paintingu !

Ta szalona niespodzianka będzie z nią przez całą tą Jedyną Noc a także zostanie uwieczniona na zdjęciach i filmach pozostając niesamowitym wspomnieniem;)

Nasza stylistka body paintingu dobierze do osobowości Panny Młodej i charakteru wieczoru piękny ozdobny motyw podkreślający oczy, twarz, przechodzący na ramię czy dłoń ozdobiony świecącymi farbami FLUO, które będą oczarowywać świetlistymi kolorami podczas nocnych szaleństw w klubie;).

Ten niesamowity makijaż będzie dla Panny Młodej świetną niespodzianką, którą również proponujemy wszystkim dziewczynom w postaci małego TATUAŻU FLUO na dłoni, który będzie świecił w świetle UV i będzie wspólnym elementem łączącym waszą grupę!

Tak artystycznie ozdobiona Panna Młoda będzie Gwiazdą Jej Wyjątkowego Wieczoru w waszym towarzystwie;)
By wieczór panieński był uroczysty proponujemy spotkanie w klubie ze światłem UV, gdzie na cześć Panny Młodej wzniesiemy toast za Jej szczęście i oficjalnie rozpoczniemy tę szaloną zabawę w Krainie Czarodziejskich Barw;).

Na pamiątkę nagramy film ze wspólnej zabawy oraz życzenia od Was dla Młodej a także przeprowadzimy pozowaną zabawną sesję zdjęciową z różnymi śmiesznymi gadżetami ( kapelusze, okulary, muszki, krawaty, maski itp.;)

Ponad to uroczyście wręczymy przygotowany dla Panny Młodej piękny Dyplom gdzie wszystkie podpiszecie się na pamiątkę.
W tak zabawowym i magicznym nastroju cała noc pozostawi niezapomniane wrażenia !

W celu rezerwacji terminu i ustalenia szczegółów prosimy o wcześniejszy kontakt tel. lub mailowy.
tel. +48 608 346 345
e-mail: biuro@ananday.pl
CENTRUM ANANDAY Kraków
Serdecznie polecamy i zapraszamy do świetnej zabawy z nami 🙂