LATINO HITS PARTY

To SUPER ZABAWA na wieczór panieński  do największych Hitów Latino!

Świetny pomysł na rozkręcenie niezapomnianej  imprezy dla Panny Młodej w gorących rytmach hitów Latino z Enrique Iglesias, Luis Fonsi, Ricky Martin czy Shakira.

Imprezowy nastrój udzieli się każdej z Was a szczególnie Pannie Młodej, która po naszej stylizacji na Boską Latynoskę będzie szaleć do białego rana. Wszystko przygotujemy i zorganizujemy w tajemnicy przed Młodą, by miała moc niespodzianek i atrakcji oraz by ją oczarować i rozbawić.

  • Przygotowana sexi choreografia Latino z elementami Salsy, Bachaty wyzwoli w Was zmysłowość  i  szaleństwo na całą noc oraz  niezapomnianą wspólną zabawę.
  • To 1,5h świetnej zabawy, którą poprowadzimy, nagramy  i sfotografujemy dla was na pamiątkę.
  • Dokonamy metamorfozy Panny Młodej w zmysłową Latino Girl a dla wszystkich dziewczyn przygotujemy: kapelusze, kwiaty we włosy i inne błyskotki.

Na Pannę Młodą czeka moc niespodzianek i niezapomnianych wrażeń: szaleństwo na parkiecie, toasty na jej cześć, metamorfoza, sesja zdjęciowa, nagranie wspólnego występu CRAZY LATIN GIRLS –  to wszystko na Jej Wyjątkowym Wieczorze Panieńskim!

  • Zabawę  uwieńczymy oficjalnym wręczeniem pamiątkowego Dyplomu dla Najseksowniejszej Latin Girl z waszymi podpisami i życzeniami.

SUPER FIESTA LATINA  – Rozkręci Pannę Młodą tej Nocy na Maxa ! 

 🙂

W celu rezerwacji terminu i ustalenia szczegółów prosimy o wcześniejszy kontakt tel. lub mailowy.
tel. +48 608 346 345
e-mail: biuro@ananday.pl
CENTRUM ANANDAY Kraków
Serdecznie polecamy i zapraszamy do świetnej zabawy z nami.