GORĄCE LATINO HITS PARTY – dla Sexi Latin Girls!

 To SUPER ZABAWA na wieczór panieński  do największych Hitów Latino!

Świetny pomysł na rozkręcenie niezapomnianej  imprezy dla Panny Młodej w gorących rytmach hitów Latino z Enrique Iglesias, Luis Fonsi, Ricky Martin czy Shakira !

Imprezowy nastrój udzieli się każdej z Was a szczególnie Pannie Młodej, która po naszej stylizacji na Boską Latynoskę będzie szaleć do białego rana.

Przygotowana  Sexi choreografia Latino z elementami Salsy, Bachaty, Reggaeton wyzwoli w Was zmysłowość  i  szaleństwo na całą noc  oraz  niezapomnianą wspólną zabawę;)

SUPER FIESTA LATINA  – Rozkręci Pannę Młodą tej Nocy na Maxa !

To 1,5h świetnej zabawy, którą poprowadzimy,  nagramy  i sfotografujemy na pamiątkę.

Wszystko przygotujemy i zorganizujemy w tajemnicy przed P. Młodą, by miała moc niespodzianek i atrakcji oraz by ją odstresować i rozbawić.

Z zasłoniętymi oczami zaprowadzimy  Was na miejsce imprezy, dokonamy metamorfozy Panny Młodej w boską zmysłową Latino Star a dla wszystkich przygotujemy ozdoby  przybliżające nas do gorącego klimatu latynoskiego: kwiaty we włosy i ozdoby na rękę oraz egzotyczne tatuaże zdobiące ciało – które zostaną na całą noc !

Na Pannę Młodą czeka moc niespodzianek i niezapomnianych wrażeń: szaleństwo na parkiecie, toasty na jej cześć, metamorfoza w ulubionym klimacie, sesja zdjęciowa, nagranie wspólnego występu CRAZY LATIN GIRLS 😉 –  to wszystko na Jej Wyjątkowym Wieczorze Panieńskim!

Zabawę  uwieńczymy oficjalnym wręczeniem pamiątkowego Dyplomu dla Najseksowniejszej Latin Girl z waszymi podpisami.

W celu rezerwacji terminu i ustalenia szczegółów prosimy o wcześniejszy kontakt tel. lub mailowy.
tel. +48 608 346 345

e-mail: biuro@ananday.pl
CENTRUM ANANDAY

Kraków, Kazimierz
Serdecznie polecamy i zapraszamy do świetnej zabawy z nami